X
Robotex International 2021

Robotex International 2021

  Robotex International 2021 toimub juba 5.-7. novembril Saku Suurhallis ning kõigile võistluspäeva kokku võtvatele saadetele on võimalik kaasa elada online-ülekande vahendusel!

  ♛Robotex International on üks maailma suurimaid rahvusvahelisi robootikavõistluseid. Kolme päeva vältel võtavad tehnoloogia- ja robootikahuvilised omavahel mõõtu erinevatel võistlusaladel. Lisaks toimub Saku Suurhallis ka tehnoloogianäitus, kus erinevad tehnoloogia-, haridus-, tööstus- ja IT-ettevõtted ja -organisatsioonid jagavad oma tegemisi ja võimalusi. Kohapeal on võimalik kaasa lüüa põnevates töötubades.

  ★Iga võistluspäeva teises pooles, võistlusfinaalide ajal, toimub otsesaade Saku Suurhallist, mis tutvustab möödunud päeval toimunud võistlusi ning näidatakse põnevamaid finaale otsepildis ja seda kõike tasuta Elisa Stage platvormil. 

  ★Lisaks võistluspäevadele kaasa elamisele on võimalus Elisa Stage platvormil kuulata ning osaleda Robotexi konverentsi kõigil kolmel päeval kell 11-17.

  ★Võistluste kokkuvõtvad saated on Elisa Stage vaatajatele tasuta, aga kui on soovi üritust toetada, siis saab soetada endale AITÄH pileti. 

  ❗PS! 10 eurose piletiostu puhul ootab sind suurepärane üllatus, vaata järgi!

  ❓Võistluste täpsem info ja reeglid on leitavad Robotexi Facebookist ja kodulehelt.

  Võistlused