Artistile

  Lihtne võimalus oma kuulajaskonda suurendada ning anda võimalus live-esinemisest osa saada ka kodus viibijatel! Kasvõi neil, kes on teiselpool maakera.

  Vali ise, kuidas fännideni jõuad – KÕIK ON VÕIMALIK  Kontsert
  Kodukontsert või stuudioesinemine
  Festival
  Otsustad ise, kas elamuse eelduseks on veebipilet või jätad kuulajatele võimaluse oma tegevusi vabalt valitud panusega toetada.
  Videostream on turvaline ning jääb siia keskkonda üles, et soovija seda hiljem piletitasu eest uuesti nautida saaks. Kui pikalt oma kontserdi järelvaatamist pakkuda soovid on samuti sinu enda otsustada.
  Platvormi kasutamisega ei kaasne artistile mitte mingit lisakulu.
  Soovi korral on artistil võimalus oma esinemist üle kanda Elisa telekanalis, FB-s ning teenida hiljem lisanduvat tulu Elisa Videolaenutuse vahendusel.
  Livestreami nautima, artisti toetama ja veebipileteid ostma on oodatud kõik. Operaatorist sõltumata.
  Kõik toimunud salvestused koonduvad siia publikule tasuliseks järelvaatamiseks. Too ka teistes keskkondades avaldatud live´id siia järeltulu ja järelrõõmu looma!


  Anna endast märku ja leiame sulle sobivaima lahenduse!


  Kui otsustad live´i teha oma kodus, saadame sulle juhendmaterjali ning viime üheskoos läbi tehnilised testid. Sinu käsutuses on meie tehniline personal, kes konsulteerib ja juhendab igal sammul. Soovi korral saame kodukontserdi jaoks pakkuda ka vajalikku tehnikat. Kui soovid elamust edastada professionaalses stuudios, siis võid live´i teha nii oma stuudiopartneriga kui ka valida mõne meie partneri hulgast.  Kokkulepped ja korraldus ei pea olema peavalu. Päriselt.


  contact@elisastage.ee

  5657 7770