Beach Grind 2020

Beach Grind 2020

  1. aprillil tuli kokku hulk vägevaid Eesti artiste ühise eesmärgiga teha head. Ühes teie abiga kogusime SOS Lasteküla muusikahariduse toetuseks 697€, mis on neile suureks abiks ja täname teid kõiki (üle 5000 inimese), kes sel keerulisel ajal annetasid!

  Läbi Elisa Stage platvormi on nüüd võimalik toimunud üritust järelvaadata. 50% tuludest läheb SOS Lastekülale ning ülejäänu jääb jagamiseks artistide ning Beach Grind 2020 korraldaja vahel.

  Eesti muusikamaastikul on viimaste aastate jooksul toimunud mitmeid läbimurdeid, mille epitsentris on suur hulk imelisi muusikuid, kes löövad laineid nii kodu- kui ka välismaal. Paljude edulugude taga peitub justnimelt mõne instrumendi omamine ning ligipääs muusikaõppele noorest peast. Seetõttu soovime koos edukate Eesti artistidega anda tagasi muusikasse ning panustada uute talentide arengusse!

  SOS Lasteküla Eestis

  Teeme üheskoos head Eesti muusika arendamiseks. Live stream ostudega toetate SOS Lasteküla laste muusikaharidust, mille alla kuuluvad pilliõpe muusikakoolides ja huviringides, instrumentide soetamine ja muusikateraapia.

  "Lapsed, kes meie juures elavad, on elus nii paljust ilma jäänud ning muusika on päris mitmele nende hulgast see päästerõngas, mille kaudu oma emotsioone välja elada ning maailma mõista," rääkis Katri Laiv SOS Lastekülast.