Korduvad küsimused

1. Küsimus: Milliste veebilehitsejatega saan kasutada Elisa Stage platvormi?
Vastus: Elisa Stage platvormi saad kasutada kõikide tuntud veebilehitsejatega: Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari, Microsoft Edge. NB! Internet Explorer ei ole toetatud kuna kasutame kõige kaasaegsemaid lahendusi ja Internet Explorer ei ühildu nendega.

2. Küsimus: Ma ei saa üritusele sisse logida, kood ei tööta.
Vastus: Esmalt kontrolli üle, et koodis leiduvad suured ja väikesed tähed oleksid õigesti sisestatud. Kui oled veendunud, et kood on õige ja endiselt tekivad sisse logimisel tõrked, kirjuta meile contact@elisastage.ee või helista 56574302.

3. Küsimus: Millised seadmed ja pleierid on toetatud?
Vastus: Toetatud on kõik seadmed, mis võimaldavad mängida HLS tüüpi voogedastust. HLS tugi on olemas kõikidel iOS seadmetel, ning enamikel Android seadmetel.

4. Küsimus: Mida teha, kui video ei mängi sujuvalt?
Vastus: Video sujuvaks mängimiseks on vaja sobivat internetiühendust ning piisava võimsusega seadet. Mõnikord segab video vaatamist see, kui samal ajal kasutatakse internetiühendust veel teiste videote vaatamiseks või failide allalaadimiseks - palun katkesta need tegevused video vaatamise ajaks. Kuna video mängimine nõuab seadmelt palju võimsust, siis võib kaasa aidata ka teiste programmide ning veebilehitseja akende sulgemine. Kui eelpool mainitud tegevused ei aita, siis palun kirjuta contact@elisastage.ee.