KES ME OLEME?

Meie visoon on olla kõige usaldatum küberturbetarkvara tootja maailmas. Me saavutame selle, rakendades ettenägelikkust, innovatsiooni ja tööeetikat, mis näeb ette vajalikust alati veidi rohkem teha.

  • Bitdefender on juba alates 2001. aastast pakkunud küberturvet, mille peale saab loota. Selle kinnituseks on meil hulk auhindu ja pool miljardit kasutajat, kelle seadmed on kaitstud Bitdefenderi tehnoloogia abil.
  • Bitdefenderi klientide seas on nii valitsusasutusi, suurfirmasid, alustavaid ettevõtteid kui ka eraisikuid rohkem kui 150 eri riigist. Oleme pühendunud lahendustele, mis vastaks nende kõigi vajadustele ja väljakutsetele. See pühendumus on olnud edukas.
  • Üle poole Bitdefenderi 1600 töötajast on insenerid, arendajad ja teadurid. Sellega on Bitdefender üks innovatiivsemaid küberturbetarkvara tootjaid maailmas.

MURRANGULINE TEHNOLOOGIA

Bitdefenderi pikaajaline kutsumus on uute murranguliste turvatehnoloogiate välja töötamine. Need tehnoloogiad peaks asutuste ja üksikkasutajate küberturbekogemust põhjalikult muutma.Ükskõik, kas tegemist on värkvõrgu, andmekestuste, tööjaamade või pilvega - meie eesmärk on luua uusi viise küberturbe paigaldamiseks, haldamiseks ja kasutamiseks.

PIDEV ARENG

Tänu oma innovaatilisusele oleme võitnud asutuste ja erakasutajate usalduse rohkem kui 150 riigis ja lisaks palju erialaseid auhindu.