Check Point Software Technologies Ltd. on juhtiv küberturvalisuse teenusepakkuja valitsustele ja ettevõtetele üle maailma. Ettevõtte lahendused kaitsevad kliente 5. generatsiooni küberrünnakute vastu ning ettevõte on esirinnas pahavara, kahjurvara ja teiste rünnakute avastamiseks. Check Point pakub mitmetasandilist turvalahendust “Infinity” – see on täielik kaitse 5. generatsiooni ohuennetuseks, mis kaitseb ettevõtte infoallikaid nagu pilveteenuseid, võrk ja mobiilseadmeid. Check Point pakub kõikehõlmavat ja intuitiivset turvahaldussüsteemi.

Viimased kolm aastakümmet on Check Point Software Technologies Ltd. seadnud standardeid küberturvalisuse maailmas. Meie missioon on tagada teie äri turvalisus kõikides valdkondades. Kaitseme organisatsioone vahetute küberohtude eest pidevalt arenevas digimaailmas, alates võrkudest pilveteenusteni, kaitstes kaugtöö tegijaid ning ettevõtte toimimiseks olulist infrastruktuuri.

Meil töötab 3500 turvalisuse eksperti, meil on maailmatasemel uurimis- ja teabeüksus ning suurim äri- ja tehnoloogiapartnerite ökosüsteem. Meie klientideks on üle 100 000 erinevas suuruses ja eri valdkondades tegutsevat organisatsiooni 88 riigis, kellel aitame saavutada parimaid kogemusi turvalises digimaailmas.