Tere tulemast kohandatavate rakenduste maailma

F5 võimaldab organisatsioonidel tagada ja edastada digikogemusi läbi kohandatavate rakenduste, mis kasvavad ja kahanevad ning kaitsevad ja suudavad end parandada.

Mis on kohandatavad rakendused?

Näeme ette tulevikumaailma, kus kõik sinu rakendused pidevalt kohanduvad ümbritseva keskkonnaga.

 • Nad vahetavad automaatselt ajale jalgu jäänud protsessid tõhusamate vastu.
 • Nad laienevad ja kahanevad vastavalt toimimise vajadustele.
 • Nad tagavad kaitse turvaaukude osas.
 • Ning kaevandades kõiki neid andmepunkte saavad nad nutikamaks, ettenägelikumaks ning iseend tervendavaks, samuti kiiremini arenevaks.

Meie visioon on, et sinu rakendused õpivad iseenda eest hoolt kandma, jättes sulle vabaduse keskenduda digikogemuste pakkumisele, mis klienti inspireerivad, neid turvatuna hoiavad ning nende lojaalsust suurendavad.

Miks on kohandavad rakendused olulised?

Ettevõtte kõik töötajad soovivad pakkuda kliendile ja partnerile eelkõige väärtust. Kuid personaliseeritud kogemuste pakkumine võib olla väljakutseterohke mitmel põhjusel:
 • Keerukad rakendusportfooliod
  Paljud organisatsioonid on jäänud kinni uue ja vana vahele —klassikaliste monoliitsete ja kolmekihiliste arhitektuurilahenduste juurde, samal ajal kasutades mikroteenuseid ja pilvearhitektuure. Käsitsi lahenduste “kokkuõmblemine” suurendab kulusid ning pole ei kiire ega skaleeritav.

 • Turvaohud
  Rakendused on saanud küberkurjategijate sihtmärgiks, mis läheb ettevõtetele maksma 100 miljardit dollarit aastas ning segab kliendikogemust. Lisaks suureneb nõrkuste hulk, kui rakendusi osandatakse komposiitteenusteks ning need on jagunenud eri keskkondade vahel.

 • Nähtavuse puudumine
  Info saamine selle kohta, kuidas töötab rakenduse liiklus, nõuab detailset, end-to-end jälgitavust—kuid rakendust toetav infrastruktuur ja teenused on sageli keerukad ja eraldatud. See tähendab, et detailsed andmed on teatud allüksuses kinni, mis piirab ülevaadet rakenduse toimimise ja lõppkasutaja digikogemuse osas.

F5 saab aidata tagada ja edastada suurepärast digikogemust, lihtsustades tavapäraseid rakendustarne lahendusi, pakkudes ulatuslikku kaasaegset rakendustarnet, tagades mistahes rakenduse turvalisuse mistahes kasutuskeskkonnas ning kasutades andmeid perspektiivide ja automatiseerimise võimaluste avamiseks.