speakerImage

Aita oma klientidel, töötajatel ja patsientidel IoT ja Aruba abil nutikamaks muutuda (Help your customers, employees and patients get smarter with IoT and Aruba)

Lava: Infrastruktuur
Kell:
08:40
Jonathan Philip Howell - Hewlett Packard Enterprise EMEA regiooni nutikate hoonete ja asjade interneti juht
Ettekande tutvustus

Kuidas aitab Aruba uues normaalsuses ettevõtetel nutikaid ja hübriidseid töökohti kohandada? • Kuidas juhtida ostjate lojaalsust võrgustiku, mis toetab nutikaid ja turvalisi poesiseseid seadmeid ja kogemusi vajavat uut ajastut? • Kuidas parendada patsientide haiglakogemust ning aidata haiglapersonalil pakkuda parimat võimalikku teenust sisenavigatsiooni ja objektide märgistamise kaudu?

Ettekandja tutvustus

Kogenud traadita kohtvõrkude ja erinevate Engagement rakenduste müügis, äri juhtimises, tehnilises paigaldamises ja juurutamises ning viimasel ajal ka IoT-lahenduste ja -toodete loomisel ja arendamisel ettevõtte EMEA-piirkonna äritegevuses. Viimase kümne aasta jooksul on Jon Hpwell tegelenud HPE, Cisco Cloud Networkingu (Meraki) ja Aruba Networksi WLAN-toodete äriarenduse ja -juhtimisega, keskendudes peamiselt analüütikale, IOT-partnerlustele ja kaasamisele.
Hetkel tegeleb Jon Howell IoT-lahendustega, mis põhinevad ökosüsteemi tehnoloogiatel, mis kasutavad oma töös BLe majakaid, zigbee'd, Wifi6 nutikates hoonetes ja digitaalses tööruumis. Tema fookuses on ka Wlan-põhine analüütika, mis hõlmab BLe ja Zigbee liidestamist Aruba infrastruktuuriga, sealhulgas ülemaailmse IoT/analüütika partnerite/ökosüsteemi haldamist.
Traadita mobiilsuse ja pilvevõrkude, asjade interneti ja analüütikaga seotud turusuundumuste tehniline eestkõneleja.

Esitlus on inglise keeles