speakerImage

Võrk, mis teeb täpselt seda, mida sinu äri vajab (Experience First -The network that does exactly what your business needs)

Lava: Innovatsioon
Kell:
12:15
Rasmus Skou Andersen - Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ja Põhjamaade piirkonnadirektor, Juniper Networks
Ettekande tutvustus

Juniper Session Smart Routing platvorm viib hajutatud, tarkvaraliselt määratletud marsruutimise täiesti uuele tasemele. See uuenduslik võrgulahendus võimaldab ettevõtetel ja teenusepakkujatel luua teenusekeskseid lahendusi, mis sünnitavad läbimurdeid nii lihtsuse, turvalisuse, jõudluse kui ka kokkuhoiu osas. Ja mis kõige tähtsam, see loob võrgukeskkonna, mis pakub ettevõtetele agiilsust, mida nad vajavad, et klientidega koos - ning konkurentidest kiiremini - edasi liikuda.

Ettekandja tutvustus

Piirkonnadirektorina vastutab Rasmus Skou Andersen Juniper Networksi Beneluxi ja Põhjamaade vahelise kaudse suhtluskanali eest. Rasmusel on kahekümneaastane kogemus müügi ja äriarenduse valdkonnas globaalse teenusepakkujana ning tarkvara ning turvateenuste müüjate Verizoni, iPassi ja ScanSafe’i juures. Enne Juniperiga liitumist vastutas Rasmus Cisco Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ja Venemaa suuna äriarenduse turvalisuse eest.

Esitlus on inglise keeles